"Баварія" мінімально здолала "Бенфіку"

5 квітня 2016 Читать на русском

У першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Баварія" переграла "Бенфіку" з рахунком 1:0.

Мюнхенці на своєму полі почали дуже агресивно. Команда Гвардіоли відкрила рахунок уже на 2-ій хвилині. Це Відаль опинився на місці центрального форварда та вдало замкнув подачу Берната з лівого флангу. До перерви "Баварія" повністю контролювала гру та могла подвоїти рахунок, однак Мюллєр з вбивчої позиції пробив у голкіпера. Португальці ж майже нічого не створили, окрім кількох моментів, коли м'яч пролітав повз ворота.

У другій половині гри роботи у Нойєра побільшало. Спочатку воротар виручив після удару Жонаса, а згодом вже захисники заблокували класний постріл Мітроглу. Мюнхенці ж створили небагато: сольний прохід Рібері, після якого француз пробив надто легко - ось і все. Наприкінці матчу господарі вирівняли гру та зберегли позитивний для себе рахунок.

До слова, через перебір жовтих карток лідер атак "Бенфіки" Жонас пропустить наступну зустріч команд.

Отже, перед матчем-відповіддю фаворит "Баварія" не забезпечила собі комфортної переваги, тому все вирішуватиметься у Португалії.