ЛЧ, 3 тур: "Ман Сіті" зганьбився у Москві. ВІДЕО

21 жовтня 2014 Читать на русском

Англійські чемпіони вели в матчі 3 туру Ліги чемпіонів проти ЦСКА 0:2, але в підсумку подарували супернику нічию.

ЦСКА - "Ман Сіті" - 2:2

Голи: Думбія, 65, Натхо, 86 (пен.) - Агуеро, 29, Мілнер, 38

Перший гол у ворота ЦСКА "Ман Сіті" провів на 29-ій хвилині: Джеко віддав Агуеро на порожні ворота. За 8 хвилин Серхіо вже повернув боржок - Мілнер замикав гольовий пас також без воротаря. Станом на перші 45 хвилин англійці били росіян впевнено і переконливо, хоча в господарів були два непогані шанси.

Воротар московських "армійців" Ігор Акінфєєв продовжив свій антирекорд матчів ЛЧ, в яких пропускає - тепер він становить 24 поєдинки поспіль. Зате команда Слуцького по перерві зуміла вирвати очко. Гол Думбія нагадував друге в матчі взяття воріт, а вирішальний м'яч москвичі забили після того, як рефері наважився вказати на позначку.

2:2 - "Ман Сіті" за підсумками першого кола не здобув жодної перемоги, а ЦСКА набрав перший пункт.