"Лас-Пальмас" переконливо переміг "Бетіс"

9 квітня 2017 Читать на русском

Клуб з Канарських островів розгромив команду Віктора Санчеса – 4:1. Матч відбувся в рамках 31 туру Прімери.

В попередніх двох турах острів’яни поступилися з однаковим рахунком – 1:3. "Бетіс" теж програв у 29 та 30 турах.

Реалізуй "Бетіс" свій момент на першій хвилині, хтозна як розвинувся сценарій гри. "Лас-Пальмас", на відміну від опонентів, свій шанс першого тайму використав. До того ж, Боатенг не реалізував вихід з Аданом. Незадовго до свистка на перерву гравець "Бетіса" таки відзначився, але арбітр Санчес не зарахував взяття воріт через порушення правил.

У другому таймі футболісти "Лас-Пальмаса" довели рахунок до розгромного, забивши ще тричі. Наприкінці гри Рафа Наварро класним ударом в дотик провів гол престижу.

Команда Сетьєна яскраво перемагає, але продовжує залишатися на тринадцятому місці.

В 32 турі острів’яни вирушать до Більбао, а "Бетіс" гратиме проти "Ейбара".