"Лас-Пальмас" мінімально переміг "Вільяреал"

17 березня 2017 Читать на русском

У матчі 28 туру Ла Ліги "Лас-Пальмас" завдяки голу Боатенга переміг міцний "Вільяреал" – 1:0.

Перемога "Субмарини" максимально близько наближала би команду Ескріби до четвертого "Атлетіко". Однак "Лас-Пальмас" в рідних стінах вміє грати проти більш майстерних команд.

На 9 хвилині Дос Сантос з чудової позиції не поцілив у ворота острів’ян, і буквально через хвилину Боатенг ударом головою розстріляв Андреса Фернандеса. На 20 хвилині гостей підвів центральний захисник Віктор Руїс, отримавши пряму червону картку. Наприкінці гри свіжий Бакамбу змарнував шанс вирвати для "Вільяреала" нічию. "Лас-Пальмас" набирає 35 очок та посідає 11 місце.

У 29 турі "Вільяреал" вдома гратиме проти "Ейбара", а "Лас-Пальмас" вирушить до Віго.