Лас-Пальмас впевнено переміг Малагу

11 вересня 2017 Читать на русском

У 3 турі Прімери команда тренера Маноло Маркеса на виїзді обіграла "анчоусів" – 3:1.

На стадіоні "Ла Росаледа" зійшлися атсайдери чемпіонату, які після двох турів на обох вони мали нуль очок та один забитий м’яч. Лас-Пальмас, позбувшись свого лідера Роке Месу, демонструє поки що бліду гру.

Доволі рівний перший тайм закінчився перемогою острів’ян завдяки голу Хонатана Вієри. На початку другого тайму "анчоуси" відновили рівновагу, але влучні удари Кальєрі та Ремі визначили долю матчу. Також ледве за гостей не відзначився Халіловіч – хорват влучив у поперечину.

В наступному турі Прімери Лас-Пальмас зіграє проти Атлетіка. Команда Мічела спробує набрати перші очки у Мадриді, де зустрінеться з Атлетіко.