Кубок Італії, 1/2 фіналу: "Ювентус" обіграв "Наполі" завдяки дублю Дибали

28 лютого 2017 Читать на русском

"Ювентус" у першому матчі 1/2 фіналу Кубка Італії переміг вдома "Наполі" з рахунком 3:1.

Гості відкрили рахунок на 36-й хвилині, коли Кальєхон ударом у порожні ворота замкнув передачу Інсіньє з лівого краю штрафного майданчика.

У другому таймі "Ювентус" не лише відігрався, але й зробив вагому заявку на вихід у фінал. На 47-й хвилині Дибала заробив пенальті та сам же його вдало реалізував. Після цього "Стару Синьйору" вивів вперед Ігуаїн, який скористався невпевненою грою Рейни на виході і з гострого кута поцілив у порожні ворота.

Добивав "Наполі" Дибала, який оформив дубль з двох реалізованих пенальті. Рейна збив Куадрадо у штрафному майданчику, а Дибала чітко виконав вирок – 3:1. Повторна зустріч відбудеться 4 квітня у Неаполі.