Кубок Іспанії. "Сельта" розбила "Валенсію" на "Местальї"

3 січня 2017 Читать на русском

"Сельта" в рамках 1/8 фіналу Кубка Іспанії перемогла на "Местальї" "Валенсію" з рахунком 4:1.

Суперник "Шахтаря" в 1/16 фіналу Ліги Європи шокував "кажанів" трьома голами вже до 19-ї хвилини гри. За такий короткий проміжок часу встигли відзначитись та, як виявилось згодом, вирішили долю матчу Аспас, Бонгонда та Васс.

Після перерви Парехо з пенальті зумів один м'яч відіграти, однак надію господарів на порятунок остаточно поховав Гвідетті – 1:4. Тепер лише диво може завадити "Сельті" пробитись в чвертьфінал.

У ще одному матчі 1/8 фіналу "Ейбар" на виїзді легко обіграв "Осасуну" завдяки голам Нано, Бебе та Адріана.

Кубок Іспанії. 1/8 фіналу, перший матч

"Валенсія" – "Сельта" – 1:4

Голи: Парехо, 58 (пенальті) – Аспас, 3, Бонгонда, 14, Васс, 19, Гвідетті, 75

"Осасуна" – "Ейбар" – 0:3

Голи: Нано, 28, Бебе, 75, Адріан, 90

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу