Кубок Іспанії: Коноплянка голом допоміг "Севільї" здобути нічию із "Сельтою" та пробитись до фіналу

11 лютого 2016 Читать на русском

В другому матчі півфіналу Кубку Іспанії "Сельта" на "Балаїдосі" приймала "Севілью" українця Євгена Коноплняки.

Гра завершилась бойовою нічиєю 2:2. У складі "Сельти" дублем відзначився Аспас наприкінці першого та на початку другого таймів. Однак на 57 хвилині (за 2 хвилини після 2-го м'яча) Банега відквитав 1 гол. А трохи згодом було ще нереалізоване пенальті від Гвіддеті.

Відзначимо, що українець Євген Коноплянка з'явився на полі на 72 хвилині, і майже перед самим фінальним свистком зрівняв рахунок.

Крім того, наприкінці зустрічі "червоно-білі" залишились у меншості - своїх партнерів підвів Н'зонзі.

Нагадаємо, що перший поєдинок завершився розгромною перемогою "Севільї", відтак підопічні Унаї Емері заслужено проходять до фіналу Кубку Іспанії, де на них чекає "Барселона".