Кубок Іспанії, 1/2 фіналу. Дубль Гамейро посприяв "Севільї" Коноплянки розтрощити "Сельту" в першому матчі

4 лютого 2016 Читать на русском

В першому матчі півфіналу Кубку Іспанії "Севілья" на "Рамон Санчес Пісхуан" приймала "Сельту".

Гра завершилась із рахунком 4:0 на користь "Севільї". Перший гол підопічні Унаї Емері забили наприкінці першого тайму - після розіграшу кутового м'яч головою вгатив Рамі. Однак варто відзначити, що до цього ще було нереалізоване пенальті від Гамейро. Однак в другій 45-хвилинці Кевін реабілітувався, відзначившись дублем. А вже перед самим фінальним свистком "кельтів" добив Крон-Деллі.

Відзначимо, що українець Євген Коноплянка потрапив до заявки на цей матч, проте з'явився на полі лише на 74 хвилині, замінивши Банегу.

Отже, впевнена перемога, і тепер на "Севілью" чекає матч-відповідь, який відбудеться 11 лютого.

До слова, вже однією ногою у фіналі і каталонська "Барселона".