Кубок французької ліги. ПСЖ розгромив "Бордо" і вийшов до фіналу

25 січня 2017 Читать на русском

У матч 1/2 фіналу Кубка французької ліги ПСЖ без проблем розправився з "Бордо" (4:1).

Відкрив рахунок у матчі Ді Марія на 19-й хвилині. Проте ще до перерви Ролан встановив паритет.

У другій половині своє слово сказав найкращий бомбардир ПСЖ поточного сезону Едінсон Кавані. Уругвайський форвард приніс перемогу парижанам, відвантаживши "Бордо" дубль. Наостанок другий гол забив і Ді Марія.

ПСЖ пробився до фіналу Кубка французької ліги. Суперник парижан визначиться у матчі "Монако" – "Нансі", який відбудеться сьогодні, 25 січня.

Кубок французької ліги. 1/2 фіналу

"Бордо" – ПСЖ – 1:4

Голи: Ді Марія, 19, 81; Кавані, 60, 74

Как игроки ПСЖ зажигательными танцами праздновали победу над "Нантом"

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу