Кубок Азії-2015. "Червоні воїни" склали зброю перед чарівниками з "Країни Оз". Оман - Австралія - 0:4. ВІДЕО

13 січня 2015 Читать на русском

У другому своєму матчі у групі А Австралія не залишила живого місця від збірної Оману.

Вже в дебюті зустрічі у ворота Аль-Хабсі Алі залетіло одразу два м'ячі - на 26 хвилині відзначився Макей, а за дві хвилини вистрілила молода зірка Бундесліги Круз. Згодом був незрозумілий пенальті, який реалізував Мілліган. Довершив побиття Томі Джуріч, котрий замкнув феноменальну передачу від Лекі. Хоча міг забити і Оман - непогано пробивав на 72 хвилині Аль-Халді, і лише кількох сантиметрів не вистачило, щоб м'яч залетів у "дев'ятку".

Таким чином Автралія впевнено крокує до свого "домашнього" чемпіонства, очолюючи групу з 6 очками в активі, а Оман з нуликом ділить останнє місце з Кувейтом.

Нагадаємо, що сьогодні свій матч в цій групі також провели збірні Південної Кореї та Кувейту.

Оман - Австралія - 0:4

Голи: Макей, 26, Круз, 28, Мілліган, 45, Джуріч, 70