Кубок англійської ліги: Манчестер Сіті вирвав перемогу у Брістоль Сіті – Зінченко відіграв майже увесь матч

9 січня 2018 Читать на русском

Манчестер Сіті в першому півфінальному матчі Кубка англійської ліги переміг Брістоль Сіті (2:1).

Манчестер Сіті володів тотальною перевагою на полі та створив більше небезпечних моментів. В результаті "містяни" дотиснули скромний Брістоль Сіті у компенсований час.

Фред стане довгостроковою заміною Фернандінью в Манчестер Сіті, – ЗМІ

Перший гол у матчі глядачі побачили на 44 хвилині – команда з Чемпіоншипу скористалася помилкою "містян" та здобула право виконати пенальті, який майстерно реалізував Рід.

Після перерви господарі поля побігли вперед виправляти ситуацію. І вже на 55 хвилині Де Брюйне, зігравши у стінку із Стерлінгом, забив красивий гол у відповідь. Крапку у протистоянні поставив Агуеро, який на 90+2 хвилині головою замкнув подачу Сілви. У підсумку матч завершився перемогою команди Гвардіоли із рахунком 2:1.

Додамо, що Олександр Зінченко провів на полі 79 хвилин, але результативними діями не відзначився.

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться 23 січня.