Кривдники "Ворскли" переграли "Монс"

27 січня 2012 Читать на русском

"Стандард" у дванадцятому для себе домашньому матчі чемпіонату Бельгії здобув уже дев'яту звитягу, лиш тричі відпустивши суперників із нічиєю.

Цього разу на "Стад Моріс Дюфран" був битий "Монс". Івуарієць Сірьяк у дебюті матчу встиг змарнувати кілька моментів. Однак на 35-й хвилині зумів таки вразити ворота, хоча й перебував у оточенні двох захисників. Не встигли гості розпочати гру з центра поля, як пропустили вдруге. Цього разу вісімнадцятирічний Бачуаї вистрелив зі сімнадцяти метрів.

Голу престижу вболівальники "драконів" дочекалися за десять хвилин до фінального свистка - 2:1. "Стандард" повернув собі місце в квартеті найсильніших команд Ліги Жюпіле. Від лідера - "Андерлехта" - льєжська команда відстає на 11 очок. "Монс" тут на десятому місці.