Красивий гол Барелли і перша перемога чемпіонів Європи в Лізі націй у відеоогляді матчу Італія – Угорщина

8 червня 2022 Читать на русском

"Скуадра Адзурра" мінімально обіграла угорців (2:1) у другому турі Ліги націй 2022/23. Дивіться відео голів і огляд матчу.

Угорщина приїхала в Чезену несподіваним лідером групи, однак ще до перерви пропустила двічі. Спершу Барелла класним ударом вразив дев'ятку воріт Дібуша, а на останніх секундах першого тайму відзначився Лоренцо Пеллегріні.

Італія втримала перемогу над Угорщиною – перший тріумф "Скуадри" в Лізі націй, гості не змогли створити другу сенсацію

У другому таймі "Скуадра Адзурра" забила втретє, але цього разу у свої ворота. Автогол в пасиві Джанлуки Манчіні, який невдало зрізав м'яч у сітку воріт Доннарумми. 2:1 – непроста перемога чинних чемпіонів Європи.

Ця перемога і нічия Німеччини з Англією вивела Італію на перше місце групи з 4-ма очками. Угорщина, яка має 3 бали, опустилася на другу сходинку.