Крах сподівань Фонсеки на Лігу Європи у відеоогляді матчу Інтер – Рома

13 травня 2021 Читать на русском

Інтер вже у статусі чемпіона Італії розібрався з Ромою в 36-му турі (3:1). Дивіться відео голів і огляд матчу на "Футбол 24".

Команда Антоніо Конте вже гарантувала собі чемпіонський титул, але і не думала розслаблятися в матчі з Ромою. Вже на 20-й хвилині рахунок став 2:0 після влучних ударів Брозовіча та Весіно.

Мілан зґвалтував Торіно й вийшов на третє місце, Рома програла Інтеру й втратила шанси на ЛЄ, Ювентус переграв Сассуоло

До перерви підопічні Паулу Фонсеки один гол відіграли – результативний удар в активі Генріха Мхітаряна. Але це був останній приємний момент для Роми. На останніх хвилинах поєдинку Ромелу Лукаку зробив рахунок 3:1 і встановив остаточний підсумок матчу.

Поразка "вовків" та перемога Лаціо над Пармою означає, що Рома вже не зможе піднятися на 6 місце. Відповідно, максимум, на який може розраховувати столична команда, це 7 позиція, що дає право на участь у Лізі конференцій. Та й ту може відібрати Сассуоло, який за 2 тури до фінішу відстає лише на 2 очки.

Аталанта – Беневенто: Маліновський ефектно продовжує гольову аномалію, Індзагі без шансів, а ЛЧ наближається