Козловський відзначився хет-триком у матчі ветеранів Карпат проти ветеранів Дніпра

8 травня 2018 Читать на русском

У товариському матчі ветеранів львівських Карпат та Дніпра зафіксовано бойову нічию 3:3. Хет-триком за команду Карпат відзначився президент клубу Рух Григорій Козловський.

Ініціатива проведення такого поєдинку старих друзів виходила від Мирона Маркевича, президента винниківського Руху Григорія Козловського та голови Федерації футболу Львівської області Олександра Шевченка.

Григорій Козловський: Мені комфортно в своєму маленькому болоті

Мирон Маркевич у кожному з таймів, які тривали по 35 хвилин, зіграв і за Карпати, і за Дніпро, оскільки у свій час працював в обох клубах.

Справжнім героєм зустрічі став президент Руху Григорій Козловський, який підсилив карпатівську команду і відзначився хет-триком. У дніпрян забивали Олег Головань, Олег Шелаєв та Сергій Назаренко.