Костов: Я не матюкався, нікого не образив. Не можу повірити, що мене вилучили

3 грудня 2017 Читать на русском

Головний тренер Сталі Ніколай Костов прокоментував поразку своєї команди в матчі проти Зірки (0:1).

"Емоції залишилися недобрі. Ми програли команді, яка грає в дуже простий футбол. Програли через неуважність в певних моментах. Суперник вичікував свій момент в контратаці або на стандартах, так ми і пропустили. А свої шанси в атаці не використовували.

Бачили, що Зірка підвтомилася, тому хотіли змінити захисника на форварда. Але тут наш гравець отримав друге попередження.

Я запитав арбітра, чому він не дав кутовий. Я не матюкався, нікого не образив. Не можу повірити, що мене вилучили. Можна поставити камери, все що завгодно, але я не матюкався. А коли тебе немає на грі, то це взагалі інший футбол.

Наші гравці старалися. Але в перерві Зірка зібралася, а наші футболісти, мабуть, розслабилися. Немає стабільності в нашій команді", – цитує Костова Terrikon з посиланням на ТК Футбол 1.

Зазначимо, що Костова вилучили з тренерської лави на 27 хвилині матчу, а Сталь мінімально програла Зірці з рахунком 0:1.