Коста феноменальним голом подарував "Челсі" нічию в грі проти "Суонсі"

11 вересня 2016 Читать на русском

У 4 турі АПЛ "Челсі" в напрочуд видовищному матчі не переграв "лебедів" - 2:2.

До гри з "лебедями", "аристократи" у попередніх трьох турах набрали максимум балів. Окрім битви за перемогу, цей матч був цікавий італійською тренерською дуеллю: Конте проти Гвідоліна.

Першими ворота "розмочили" гості – Дієго Кості вдався класний удар в кут. У другому таймі ісландець Сігурдссон з пенальті рахунок зрівняв. А через кілька хвилин по-дитячому помилився Кехілл, подарувавши м’яча Феру – 2:1. Лукасу Лейві тепер не так сумно. Наприкінці матчу шикарний гол ножицями (варто зауважити, що стався рикошет) забив той-таки Коста!

Останні хвилини поєдинку запам’яталися моментами обох команд. Особливо гостро виглядали спроби "Челсі" провести третій гол.

У наступному турі лондонці зіграють з "Ліверпулем". "Суонсі" поміряється силою з "Саутгемптоном".