Коноплянка дублем і двома асистами допоміг Шальке переграти Еркеншвік

8 липня 2017 Читать на русском

Півзахисник Шальке Євген Коноплянка відзначився дублем та двома гольовими передачами у товариському матчі.

Коноплянка вийшов на поле з перших хвилин. Команда українця грала з аматорською командою Еркеншвік з 6-го дивізіону Німеччини.

Вже на 7-ій хвилині Євген віддав пас на партнера, який у підсумку став результативним. А вже на 13-ій Коноплянка заробив пенальті, який сам і реалізував зробивши рахунок 2:0. Не останню роль український півзахисник взяв і у третьому голі Шальке. Після передачі від партнера з лівого флангу, Коноплянка залишив за спиною захисника і пробив голкіпер суперників.

У дебюті другого тайму 27-річний українець записав на свій рахунок другу результативну передачу у цьому матчі.

Євген провів на поле 60 хвилин, а його команда у підсумку перемогла 9:1.