Команда Маркевича йде далі. "Аякс" - "Дніпро" - 2:1

20 березня 2015 Читать на русском

Дніпропетровський "Дніпро" успішно завершив справу, яку розпочав тиждень тому на "Олімпійському".

Підопічні Мирона Маркевчиа програли "Аяксу" із рахунком 2:1, але пробилися у чвертьфінал Ліги Європи.

Нагадаємо, що перший матч із "Аяксом", який відбувся у Києві, завершився перемогою "дніпрян" із рахунком 1:0.

Зі стартовими складами команд можна ознайомитися тут.

Напружений матч в Амстердамі завершився на користь господарів поля. Але завдяки голу на виїзді далі йдуть "дніпряни". Із перших хвилин було помітно, що голландці захопили ініціативу, але сказати, що вони мали суперперевагу – не можна. Для "Дніпра" все складалося достатньо добре. Підопічні Маркевича грамотно виходили у контратаки та намагалися забити важливий гол.

У другому таймі також все йшло відносно за планом української команди, але на 60 хвилині ван дер Хоорн відкрив рахунок, та відновив паритет у цій дуелі. Основний час завершився мінімальною перемогою "дніпрян", відтак боротьба продовжилася в овертаймі.

Переломним моментом у протистоянні став гол Коноплянки, який психологічно вдарив по голландцях. Але господарі все ж знайшли сили відповісти взяттям воріт, хоча це у підсумку їм не допомогло. 2:1, "Дніпро" проходить "Аякс" та складе компанію "Динамо" у чвертьфіналі Ліги Європи.

"Аякс" - "Дніпро" - 2:1

Голи: 1:0 - Базур (60), 2:1 - ван дер Хоорн (117) 1:1 - Коноплянка (97)