Команда Кривцова продовжила безвиграшну серію в МЛС без Мессі та Бускетса

2 липня 2023 Читать на русском

Інтер Маямі розійшовся миром з Остіном в матчі регулярної першості. Звіт про гру читайте в цій новині на "Футбол 24".

МЛС 2022/23, 19-й тур

Інтер Маямі – Остін – 1:1

Голи: Мартінес, 47 – Ліма, 51

Інтер Маямі не вигравав вже у 7 матчах поспіль та мав намір перервати серію невдач у грі з Остіном. У стартовому складі команди вийшов Сергій Кривцов, а головні зірки команди – Лео Мессі та Серхіо Бускетс – досі у відпустці.

Мессі та Кривцов офіційно отримали нового тренера

Перший тайм пройшов без голів, а на старті другого Джозеф Мартінес, який не реалізував вихід віч-на-віч у першій половині, відкрив рахунок у грі, відклеївшись від захисників. Та святкував Інтер недовго – Ліма вже через 4 хвилини з лінії штрафного пробив повз Кривцова, який намагався накрити удар, та воротаря. Гра так і завершилась з рахунком 1:1.

Таким чином, Остін набрав 26 очок та посідає 8 місце у Західній конференції, а Інтер Маямі з 16 пунктами останній у Східній.

Мессі – не єдиний чемпіон світу: легенда Шахтаря, що ризикує в'язницею, та ще 9 суперзірок МЛС