Клопп: У перерві нагадав гравцям, що "Ліверпуль" відігрувався у фіналі з 0:3

15 квітня 2016 Читать на русском

Наставник "Ліверпуля" Юрген Клопп поділився враженнями від перемоги над "Борусією" (4:3) у матчі 1/4 фіналу Ліги Європи.

"Доля більшості поєдинків вирішена за рахунку 0:2, але не в нашому випадку. У першому таймі ми створили кілька нагод, але не змогли забити, натомість пропустили двічі. Ми намагались змінити ситуацію, проте нічого не вдавалось.

У перерві я нагадав гравцям, що "Ліверпуль" програв з рахунком 0:3 в фіналі Ліги чемпіонів, але в підсумку виграв. Я сказав, що ми повинні спробувати повторити цей "камбек", і ми зробили це. Гравці показали свій потенціал і я дуже радий цьому.

Однак нас рано ще називати героями. Попереду півфінальні матчі, де ми маємо показати свою найкращу гру", - цитує Клоппа офіційний сайт "Ліверпуля".

"Ліверпуль" дізнається свого суперника під час жеребкування півфіналу Ліги Європи, який відбудеться сьогодні.