Кияни не помітили "ведмедів". "Динамо" - "Говерла" - 6:0 (ВІДЕО)

4 травня 2015 Читать на русском

Київське "Динамо" на НСК "Олімпійський" не залишило сухого місця на ужгородській "Говерлі".

Команда В'ячеслава Грозного не створила жодного опору лідеру чемпіонату. Із перших хвилини "Динамо" заволоділо ініціативою та тримало гру під контролем аж до фінального свистка. Розгром ужгородців розпочався на 12 хвилині. Відзначився Кравець, який у цьому протистоянні відзначився дублем. Пізніше голи забивали Глушицький, у свої ворота, Яромленко, Сидорчук та Теодорчик.

У підсумку "Динамо" без проблем здобуває три очки, порвавши захист закарпатців на дрібні шматочки. Зважаючи на результат зустрічі у Луцьку, "біло-сині" відірвалися від "Дніпра" на 6 очок.

Нагадаємо, що проти "біло-синіх" не змогли зіграти орендовані гравці закарпатської команди.

Зі складами команд можна ознайомитися тут.

"Динамо" - "Говерла" - 6:0

Голи: 1:0 - Кравець (12), 2:0 - Глушицький (20), 3:0 - Кравець (28), 4:0 - Ярмоленко (30-пен), 5:0 - Сидорчук (41), 6:0 - Теодорчик (73)