Кешла Максимова програла Нефтчі, українець може покинути пост головного тренера

9 березня 2018 Читать на русском

Наставник азейбарджанської Кешли Юрій Максимов може бути звільнений після програшу від Нефтчі.

У 19 турі чемпіонату Азейбарджану Нефтчі Баку приймав Кешлу Юрія Максимова.

Підопічні українського наставника двічі зрівнювали рахунок, проте пропустили на останній хвилині та програли 2:3.

Наставник Кешли Юрій Максимов заявив, що це може бути його останній матч на посту головного тренера клубу, повідомляє Azerisport.

"Хлопці добре зіграли. Двічі ми поступалися в рахунку, і обидва рази зрівнювали рахунок. Але в кінці все ж пропустили третій м'яч. Визнаю свою помилку. Можливо, не варто було міняти Дениса Сільву, хоч він і отримав травму, його втома відчувалася. Пропустили на останніх хвилинах.

Вся вина на мені. Хлопці гідно боролися. Не хочу піддаватися емоціям і говорити що-небудь ще. Можливо, це мій останній матч в Кешлі. Дякую вам всім", – сказав він після матчу.

Максимов очолив Кешлу у грудні 2017, під його керівництвом команда зіграла 5 матчів, в яких здобула дві перемоги, зіграла внічию та двічі зазнавала поразок.

Після 19 турів Кешла має 15 очків та перебуває на передостанньому місці таблиці, випереджаючи Капяз на 5 пунктів.