"Кельн" в результативному матчі обіграв "Вердер" завдяки дублю Модеста

5 травня 2017 Читать на русском

В стартовому матчі 32 туру Бундесліги "Кельн" перестріляв "Вердер" з рахунком 4:3.

Стартовий матч 32 туру Бундесліги, в якому зустрічались "Кельн" та "Вердер", подарував цілу зливу голів.

Вже на 28 хвилині господарі вели з рахунком 2:0, відзначились Модест та Біттенкур. Проте ще до перерви "Вердер" зумів відігратись. Але все ж таки на перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь "Кельна" завдяки голу Цоллєра.

На початку другого тайму "Кельн" забив четвертий гол, на що "музики" зуміли відповісти лише результативним ударом Гнабрі.

Відзначимо дубль форварда "Кельна" Антоні Модеста, який продовжує змагатись за титул кращого бомбардира чемпіонату.

Таким чином, "Кельн" набирає 45 очок та підіймається на 6 місце в таблиці, обійшовши якраз "Вердер", який тепер 7-й.

Німеччина. Бундесліга, 32 тур

"Кельн" – "Вердер" – 4:3

Голи: Модест, 13, 47, Біттенкур, 28, Цоллєр, 44 – Бартельс, 34, Гебре Селассі, 40. Гнабрі, 62