Кастро: Ще перед перервою у нас були супершанси, щоб зрівняти рахунок, а потім вийти вперед

5 листопада 2017 Читать на русском

Хавбек Борусії Дортмунд Гонсало Кастро прокоментував поразку 1:3 від Баварії в 11 турі Бундесліги.

"Думаю, у другому таймі ми зіграли краще, ніж у першому. Тим не менше, ще перед перервою у нас були супершанси, щоб зрівняти рахунок, а потім вийти вперед. Другий гол ми пропустили через нещасний випадок, адже Сократіс у цей момент перебував за межами поля.

Борусія Д – Баварія – 1:3 – Відео голів і огляд матчу

Якби ми реалізували хоча б один шанс після перерви, то Борусія б повернулась в гру. Просто є такі дні, коли м'яч не йде у ворота. У такий час ми повинні бути разом як команда", – цитує Кастро офіційний сайт Борусії Д.

Ярмоленко у матчі Борусія Д – Баварія: три змарновані моменти та відео інших дій українця