Карпати розбили Верес у благодійному матчі, СК Дніпро-1 влаштував перестрілку з Металістом: спаринги клубів УПЛ

25 березня 2023 Читать на русском

Під час паузи на матчі національних збірних українські клуби провели контрольні поєдинки.

Товариські матчі 25 березня 2023

Верес – Карпати Львів – 0:3

Голи: Тлумак, 24, Лебеденко, 49 (авт), Дуць, 78

СК Дніпро-1 – Металіст – 3:3

Голи: Когут, 27, Матарріта, 30, Пуріта, 59 – Прядун, 29, 43, Рязанцев, 67

Верес на Авангарді приймав львівські Карпати. Фанати обох команд за час гри зібрали 152 тисячі гривень для поранених захисників України, які проходять реабілітацію в одному з військових госпіталів.

"Дехто думає, що це хулігани. Насправді – це великі люди": історії футбольних фанатів, які віддали життя за Україну

Поєдинок завершився впевненою перемогою "зелено-білих". Рахунок у середині першого тайму ударом з льоту відкрив Тлумак-молодший. У перерві на поле вийшов Олександр Лебеденко, який швидко вразив власні ворота. Крапку в поєдинку після розіграшу кутового поставив Ігор Дуць. 0:3 – Верес після серії невдач в УПЛ не виграв і у благодійній зустрічі.

В іншому поєдинку СК Дніпро-1 та Металіст забили 6 голів на двох. Матарріта і Пуріта відновилися після травм і одразу забили по голу. Ще один м'яч за команду Кучера оформив Когут. Металіст відповів дублем Прядуна і влучним ударом Рязанцева – 3:3.

Нагадаємо, УПЛ після паузи поновиться 1 квітня. Ще за тиждень старт візьме і Перша ліга.