Карпати – Маріуполь: львів'яни перервали вражаючу безгольову серію в рідних стінах

17 березня 2019 Читать на русском

Львівські вболівальники Карпат давно не бачили забитих м'ячів від своїх улюбленців на стадіоні Україна.

Маріуполь завітав в гості до Карпат в рамках 22-го туру УПЛ. Приазовці швидко відкрили рахунок, але "леви" знайшли в собі сили зрівняти рахунок ще до перерви.

"Після гри уболівальники нам відверто поспівчували". Мар’ян Швед – про Львівське дербі, Селтік і перемогу над Динамо

Гол Крістіана Понде перервав невтішну серію Карпат без забитих м'ячів вдома. Останній раз львів'яни забивали на стадіоні Україна ще 28 вересня 2018-го, коли зазнали фіаско від Шахтаря (1:6).

Нагадаємо, Карпати вже втратили шанси потрапити до першої шістки турнірної таблиці.