Кардаш: АЕК – це не той суперник, якого варто боятися

15 лютого 2018 Читать на русском

Екс-півзахисник Динамо Василь Кардаш поділився очікуваннями від матчу Ліги Європи АЕК – Динамо.

"Що в Афінах буде головним для Динамо? Напевно, витримати перші хвилини, оскільки всі знають, які емоційні грецькі команди, особливо, на своєму полі. Та й фани АЕКа, без сумніву, поженуть своїх улюбленців в атаку.

Тому дуже уважно потрібно зіграти в першій половині першого тайму. Ну, і, звичайно, "динамівцям" в цей час потрібно постаратися не забувати про контратаки, щоб потім противник знав своє місце.

АЕК – Динамо: анонс матчу 1/16 фіналу Ліги Європи

Не в образу АЕКу, це не той суперник, якого варто боятися. При ігровій дисципліні, настрої, чим вітчизняні команди часто відрізняються на міжнародній арені, Динамо може вийти в 1/8 фіналу", – цитує Кардаша Команда №1.

Матч АЕК – Динамо в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи відбудеться 15 лютого о 22:05. “Футбол 24” проведе текстову онлайн-трансляцію гри. Матч обслужить іспанська бригада арбітрів. Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич поділився очікуваннями від гри.