Карабюкспор з Рибкою та Кравченком у складі поступився Антальяспору

7 квітня 2018 Читать на русском

В матчі 28-го туру турецької Суперліги Карабюкспор поступився Антальяспору (1:2).

В матчі 28-го туру чемпіонату Туреччини Карабюкспор програв Антальяспору з рахунком 1:2.

За гостей на 12-ій хвилині забив центральний захисник Анжело, а переможний гол на свій рахунок записав півзахисник Кадах на 83-ій хвилині матчу. А за господарів на 68-ій хвилині з пенальті відзначився Келес.

Карабюкспор Рибки, Кравченка та Блізніченка розгромно поступився Османліспору

Варто також відзначити, що в стартовому складі Карабюкспору вийшов голкіпер Олександр Рибка та захисник Антон Кравченко. Одразу після перерви на поле вийшов Андрій Блізніченко, однак здобути позитивний результат у господарів не вийшло.

Відзначимо, що після 28-ми турів Карабюкспор посідає останню, 18-ту сходинку маючи в своєму активі 12 очок, в той час як Антальяспор посідає 12-ту сходинку з 34-ма очками.