КАН-2017: Малі та Єгипет не визначили сильнішого

17 січня 2017 Читать на русском

Малі та Єгипет стартували на Кубку африканських націй-2017 із сухої нічиєї – 0:0.

Перші матчі КАН-2017 у групі D виявились дуже бідними на голи. Після мінімальної перемоги Гани над Угандою (1:0), Малі з Єгиптом і взагалі не потішили фанатів бодай одним результативним ударом.

У першому таймі гостріше виглядала збірна Малі, а після перерви більше нагод для взяття воріт створили єгиптяни, однак реалізація у команд явно шкутильгала.

Відтак, команди набрали по одному очку та посідають друге і третє місце відповідно. Лідирує у групі D Гана (3 очки), а замикає квартет Уганда.

КАН-2017. Група D, 1 тур

Малі – Єгипет – 0:0

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу