КАН-2017: Габон врятувався у матчі з Буркіна-Фасо завдяки Обамеянгу

18 січня 2017 Читать на русском

У матчі 2-го туру групового етапу Кубка африканських націй-2017 Габон вирвав нічию у Буркіна-Фасо (1:1).

У першому таймі збірна Габону виглядала гострішою і більше володіла м'ячем. Проте вже на 23-й хвилині Накулма скористався жахливою помилкою захисника Габона і відкрив рахунок в матчі. Відігратись господарям турніру вдалось на 38-й хвилині – пенальті реалізував Обамеянг.

Другий тайм був рівним. Обидва колективи намагались схилити шальки терезів на свою користь, однак матч завершився з нічийним рахунком.

Після двох матчів Габон і Буркіна-Фасо мають по 2 очки і ділять 1-2 місця з однаковими показниками.

КАН-2017. Група А. Тур 2

Габон – Буркіна-Фасо – 1:1

Голи: Обамеянг, 38 – Накулма, 23

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу