КАН-2017. Буркіна-Фасо вирвала перемогу у Туніса і стала першим півфіналістом

28 січня 2017 Читать на русском

Буркіна-Фасо змогла вирвати перемогу у Туніса (2:0) і здобути путівку до півфіналу Кубка африканських націй-2017.

Матч видався цілком рівним. Обидві збірні прагнули здобути перемогу і змогли створити хороші гольові нагоди. Однак відкрити рахунок вдалось Буркіна-Фасо. На 81-й хвилині Бансе бездоганно виконав штрафний удар і вивів команду вперед. А вже на 85-й хвилині Накулма подвоїв перевагу, скориставшись жахливою помилкою у захисті Туніса.

Таким чином Буркіна-Фасо стає першим півфіналістом КАН-2017. Суперник команди визначиться 29 січня у поєдинку Єгипет – Марокко.

КАН-2017. 1/4 фіналу

Буркіна-Фасо – Туніс – 2:0

Голи: Бансе, 81; Накулма, 85

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу