Камбек від аутсайдера. "Сандерленд" - "Саутгемптон" - 2:2

18 січня 2014 Читать на русском

Насиченим подіями і голами матчем стартував 22 тур АПЛ.

Аутсайдер спершу гостинно, а потім "гостинно" прийняв середняків чемпіонату, які на старті сезону йшли навіть у топ-четверці. Віто Манноне, голкіпер "Сандерленда" двічі прогавив приховані удари Родрігеса і Ловрена. "Чорних котів" врятував швидкий гол Фабіо Боріні, який скоротив відставання вже наступної хвилини, тож підняв бойовий дух партнерів.

Після перерви господарі вже міцно захопили ініціативу. Вдруге забив Боріні, щоправда, з офсайду. Але коли через кілька хвилин у ближню дев'ятку майстерно пробив Адам Джонсон, сумнівів вже не могло бути - 2:2. На куражі "коти" створили ще кілька загроз, які Боруцу вдалося ліквідувати.

На останніх хвилинах гості ще й втратили двох гравців. Ані Ловрен, ані Рамірес не змогли продовжити гру, полишивши поле в супроводі медиків. "Святі" повертаються додому, втративши два очки і двох гравців. Халепа.

"Сандерленд" - "Саутгемптон" - 2:2 (1:2)

Голи: Боріні, 32, Джонсон, 71 - Родрігес, 4, Ловрен, 31

Попередження: Каттермол, Кі