Калініченко: Матч "Динамо" – "Шахтар" зіпсував Степаненко

13 грудня 2016 Читать на русском

Екс-гравець збірної України Максим Калініченко поділився думкою про матч "Динамо" – "Шахтар" (3:4).

"Висловлюсь. Вчора був відмінний "УкрКлассіко"! Зіпсував його Степаненко. Почав провокації ще в 1-му таймі. Видно, недарма Ярмола саме його **бнув тоді.

По грі Київ дуже добре в 1-му таймі виглядав, навіть несподівано добре. Гравець матчу – Фред. Спочатку вивів з поля Буяльського, а потім в більшості забив.

Саме травма Буяльського, звичайно вкупі з вилученням, і визначила результат матчу. На мій скромний погляд звичайно", – написав Калініченко у твіттері.

“Шахтар” переміг “Динамо” на НСК “Олімпійський” з рахунком 4:3. Дивіться відео голів і огляд матчу. Також читайте наші оцінки та перші підсумки матчу. Футболісти влаштували бійку на футбольному полі. Паулу Фонсека прокоментував перемогу над київською командою. Сергій Ребров після зустрічі офіційно підтвердив закінчення кар’єри Олександра Шовковського

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу