Кадіс переміг Вальядолід – екс-карпатівець отримав вилучення й ускладнив боротьбу за виживання

20 травня 2023 Читать на русском

Вальядолід в рамках 34-го туру Ла Ліги зазнав дуже неприємної поразки від Кадіса (0:2). Звіт читайте на "Футбол 24".

Матч мав характер битви за виживання. За підсумками туру обидві команди ризикували опуститись у зону вильоту, тож відповідальність була шаленою. Саме тому зустріч минула за невеликої кількості моментів.

В першому таймі Кадіс був значно активнішим, що вилилось у пенальті – втім, Алькарас його не реалізував. Відпочивати футболісти відправились за нулів на табло, а от у другому таймі гра вирівнялась. Втім, саме за такого сценарію "жовта субмарина" змогла забити два м'ячі. Обидва в активі Тео Бонгонда.

На 80-й хвилині Вальядолід ще й у меншості залишився. Червону картку отримав екс-карпатівець Мартін Онгла. Після цього "ла віола" вже не мала шансів на камбек. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу господарів.

Кадіс набрав 39 очок і піднявся на чотирнадцяту позицію. Що найбільш важливо, "підводники" відірвались від зони вильоту на чотири залікових бали. Вальядолід залишився в одному пункті від трійки аутсайдерів.

"Фоменко поглянув і каже: "Тобі треба гирі на ноги повісити". Наш тренер запалює в Азії, згадує Динамо і мріє про УПЛ