Ізраїль - Україна - 2:3. ВІДЕО

29 лютого 2012 Читать на русском

Національна збірна України нарешті здобула перемогу над командою Ізраїлю.

Поєдинок в Ізраїлі супроводжувався сильним дощем впродовж усього матчу, що дещо заважало грати у красивий комбінаційний футбол. Проте збірна України продемонструвала характер і змогла обіграти своїх опонентів із "Землі обітованої". Підопічні Олега Блохіна досить швидко відкрили рахунок у матчі, і ще до перерви подвоїли перевагу над господарями поля. У другій половині зустрічі збірна Ізраїлю зосередилася і зуміла забити м'яч у відповідь, відновивши інтригу у протистоянні. Гра проходила на зустрічних курсах, проте гості діяли небезпечніше, як наслідок третій гол у ворота Авата. Чудову комбінацію завершив Андрій Ярмоленко. Останнє слово все ж залишилося за ізраїльтянами, проте це не допомогло їм здобути бодай нічию у поєдинку з командою-господарем Євро-2012.

Матч показав, що тренерський штаб Олега Блохіна має ще багато роботи і мало часу, особливо це стосується лінії захисту. Адже травмовані провідні українські захисники продовжують спостерігати за діями своїх партнерів збоку, і невідомо, як вони себе проявлять у поєдинку за збірну. Також залишається відкритим питання із захисником "Карпат" Артемом Федецьким, який через проблеми з керівництвом, втратив місце в основній команді країни. Тепер футболісти повернуться у свої клуби, а футболку збірної одягнуть аж 25 травня у матчі проти збірної Естонії.

Склад збірної Ізраїлю: 1. Ават, 2. Шпунгін, 3. Бен-Хаїм, 5. Гершон, 19. Бен-Даян Д., 6. Натхо, 8. Коен А., 9. Рафаелов, 15. Бенаюн, 10. Барда, 7. Меліксон

Запасні: 18. Амос, 11. Хемед, 16. Захаві Е., 17. Саар Б., 22. Дамарі, 4. Цедек, 14. Габай

Склад збірної України: 1. Шовковський, 3. Хачеріді, 33. Селін, 4. Тимощук, 17. Михалик, 22. Девіч, 9. Гусєв, 11. Ярмоленко, 14. Ротань, 10. Воронін, 19. Коноплянка

Запасні: 31. Дикань, 16. Мандзюк, 21. Бутко, 5. Кучер, 6. Гармаш, 18. Назаренко, 8. Алієв, 25. Мілевський

Ізраїль - Україна - 2:3

Голи: 1:2 - Хемед (55 пен), 2:3 - Бен Саар (63) 0:1 - Гусєв (17 пен), 0:2 - Коноплянка (45), 1:3 - Ярмоленко (61)

90'+3 Все! Вітаємо збірну України з перемогою!

90'+2 Гусєв покидає поле, виходить Бутко.

90'+1 Гусєв виконує гостру передачу з лівого флангу! Алієв в дотик пробиває по воротах! М'яч пролітає поруч зі стійкою.

89' Суддя фіксує фол. Коноплянка підіграв собі рукою.

86' Габай виконує подачу з правого флангу, Зехаві пробиває по воротах і м'яч пролітає поруч зі стійкою.

84' Дещо заспокоїлася гра. Ізраїль з м'ячем.

82' Гершон отримує жовту картку.

79' Алієв виконує подачу з штрафного майданчика! Захисники збірної Ізраїлю відбиваються, Коноплянка підхоплює м'яч, і пробиває по воротах. Кіпер забирає кулю.

76' Ротань покидає поле, виходить Гармаш.

75' Дамарі виходить замість Коена.

74' Спроба номер два у Алієва. Олександр пробиває по воротах! М'яч пролітає над поперечкою!

72' Алієв пробиває пробиває по воротах зі штрафного удару! Ават не без проблем переводить м'яч на кутовий.

72' Бен Хаїм отримує жовту картку.

70' Подача збірної Ізраїлю з лівого флангу, Хемед пробиває головою, і м'яч летиь повз ворота.

66' Гаряче стало на футбольном полі. Суперники борються за кожен м'яч.

63' ГОЛ! Не встигли українці відсвяткувати, як Саар, отримавши м'яч у штрафному майданчику, відразу ж пробив по воротах Диканя.

62' Габай вийшов замість Шпунгіна

61' ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!!! АНДРІЙ ЯРМОЛЕНКО!!! Блискуча комбінація підопічних Олега Блохіна! Коноплянка віддає на Алієва, Олександр в дотик прострілює, і Ярмоленко завершує цю витончену гольову атаку!

59' Ярмоленко виконує навіс з правого флангу, Коноплянка приймає м'яч, переграє голкіпера, і Алієв, який опинився ближче до кулі, пробиває по воротах! М'яч влучає у захисника.

58' Артем Мілевський опиняється у офсайді.

55' ГОЛ! Хемед без проблем переграє Диканя з одинадцятиметрової позначки!

54' Пенальті у ворота збірної України!

52' Атака господарів поля. Простріл з правого флангу, захисники України відбивають цю атаку.

49' Спокійно команди розпочали другу половину зустрічі.

46' У збірній Ізраїлю потрійна заміна. Вийшли Бен Саар, Хемед і Зеаві.

46' Також на поле виходить Мандзюк, Алієв та Мілевський, замість Хачерді, Девіча та Вороніна.

46' Дикань змінює Шовковського.

46' Другий тайм розпочався.

45' Перший тайм завершився.

45' ГОООООООООООООООЛЛЛ!!! Ярмоленко обікрав захисника, віддав пас на Коноплянку, і Євген красивим нижнім ударом в дотик відправляє м'яч у сітку воріт суперника!!!

42' Ярмоленко потрапляє у офсайд.

41' Ротань пробиває з далекої відстані! М'яч потрапляє у захисника, і розпочинається контратака ізраїльтян, яка завершується нічим.

40' Гусєв порушує правила поблизу кутового прапорця збоку збірної України.

37' Ярмоленко віддає пас на хід Девічу, Марко входить у штрафний майданчик, пробиває по воротах, але м'яч від захисника виходить за межі поля.

35' Гусєв потрапляє у офсайд.

34' Барда намагався перекинути Шовковського, проте не вийшов хороший удар у ізраїльського форварда.

33' Рафаелов фолить проти Селіна на правому фланзі.

30' Воротарі обох команд продовжують залишатися без роботи. Обрежено діють суперники, не поспішають іти вперед великими силами.

27' гусєв виконує подачу з правог флангу, Воронін у стрибку намагався пробити по воротах, проте падає, і м'яч переходить до господарів поля.

23' Суддя фіксує офсайд у гравця збірної Ізраїлю.

21' Поки що проходить рівна гра між штрафними майданчиками.

19' Барда увірвася у штрафний майданчик України і вистрілив по воротах! М'яч пролетів наж поперечкою.

17' ГООООООЛЛЛ! Олег Гусєв спокійно переграє голкіпера!!!

16' Пенальті у ворота Ізраїлю!

13' Збірна України контролює м'яч і намагається знайти шлях до воріт господарів поля.

10' Падає рясний дощ, який не дозволяє командам демонструвати красивий та технічний футбол.

8' Гусєв сильно пробиває з далекої відстані! М'яч пролітає повз ворота.

5' Натхо виконує подачу зі штрафного удару, і Гершон пробиває головою по воротах! М'яч пролітає над поперечкою.

4' Тимощук фолить поблизу власного штарфного майданчика.

2' Активно збірна України розпочала цей поєдинок, вже на першій хвилині поєдинку Девіч виконав гострий простріл з правого флангу.

1' Матч розпочався!

Наш міні-анонс матчу

Ізраїль - Україна. Товариський матч.

29.02.2012. Початок о 19:00. Петах-Тіква, стадіон "Мошава". Пряма телетрансляція - "Інтер".

Арбітр матчу - Шимон Марциняк (Польща).

Вибір суперника для нашої команди не є випадковим, адже за такої погоди Ізраїль є більш оптимальним місцем для проведення поєдинку, аніж українські поля.

Хлопці Олега Блохіна вирушили до Тель-Авіва в повній бойовій готовності. Єдиною кадровою втратою "жовто-синьої" дружини є відсутність захисника Ярослава Ракицького. Гравець "Шахтаря" отримав ушкодження в товариському поєдинку "гірників" проти "Анжи" на зимових зборах. Не зіграє проти ізраїльтян і Андрій Шевченко, який хоч і провів один тайм за київське "Динамо", та все ж нападник ще повністю не відновився після травми.

Гра Ізраїль - Україна спочатку повинна була відбутись в Тель-Авіві, однак за проханням нового головного тренера "біло-синіх" Елі Гутмана, поєдинок перенесли в Петах-Тікву.

Варто відзначити, що українці ще ніколи не перемагали ізраїльтян, хоча історія зустрічей команд нараховує 4 поєдинки. Двічі було зафіксовано поразку "жовто-синіх", тоді як у двох протистояннях колективи не зуміли визначити сильнішого (1:1).

Онлайн трансляція Ізраїль - Україна на сайті "Футбол 24".