Італія – Україна: рівно 11 років тому "синьо-жовті" програли майбутнім переможцям ЧС-2006

30 червня 2017 Читать на русском

30 червня 2006 року збірна України у чвертьфінальному матчі ЧС-2006 програла збірній Італії із рахунком 3:0.

"Скуадра Адзурра" швидко відкрила рахунок у поєдинку – на 6 хвилині відзначився Дзамбротта. Свою безкомпромісну перевагу італійці підтвердили вже у другому таймі. З інтервалом у 10 хвилин Лука Тоні оформив дубль, що у підсумку дозволило збірній Італії розгромити Україну та пробитися у півфінал турніру.

Таким чином, для "синьо-жовтих" цей матч став останнім на казковому ЧС-2006, який українським вболівальникам запам'ятається на все життя.