Іспанія сенсаційно вдома поступилась Грузії через гол екс-хавбека "Чорноморця"

7 червня 2016 Читать на русском

Збірна Іспанії у рамках підготовки до старту на Євро-2016 на "Альфонсо Перес" у Хетафе поступилась Грузії 0:1.

Єдиний гол забив колишній хавбек "Чорноморця" та "Іллічівця" Торніке Окріашвілі, який нині виступає за "Ескішехірспор". Окрі забив у порожні ворота з пасу Джихаурі.

Іспанці володіли м'ячем 76% часу, 16 разів пробивали по воротах (3 рази били грузини), але так і не зуміли забити. Команди відіграли 9 зайвих хвилин у другому таймі, але чинним чемпіонам Європи це не допомогло.

Відзначимо, що на 84-й хвилині в команді Владіміра Вайсса вийшов на заміну хавбек "Дніпра" Олександр Кобахідзе.

Раніше Іспанія била корейців і боснійців і зіграла внічию з Румунією та Італією.