Інтер та Торіно не змогли виявити сильнішого

5 листопада 2017 Читать на русском

В матчі 11 туру Серії А Інтер на останніх хвилинах врятувався в матчі з Торіно (1:1).

Команди розпочали досить активно, обмінюючись небезпечними моментами. На небезпечний удар Базеллі гостро відповів Вечіно. Міланці трохи більше володіли ініціативою, але й Торіно відповідав гострими випадами. Але в першому таймі ні одній, ні іншій команді не вдалось відзначитись.

В другому таймі команди продовжили обмінюватись гострими моментами і Торіно вдалось відкрити рахунок. Фальке змістився з правого флангу в центр та влучно пробив у нижній кут. Хандановіч не бачив момент удару, тому і не зреагував вчасно. Однак Інтеру вдалось зрівняти рахунок: Перішич зробив навіс на Ікарді, а Мауро головою скинув на Едера, якому залишалось лише влучити у ворота.

Після цього матчу Інтер набрав 30 очок і перебуває на 2 місці, Торіно набрав 17 очок та залишається на 7 місці.