Інтер переміг Мілан завдяки хет-трику Ікарді та піднявся на 2-е місце в таблиці

15 жовтня 2017 Читать на русском

У 8 турі Серії А грали Інтер та Мілан. Дербі закінчилося перемогою Інтера – 3:2.

Навіть в разі нічиї Інтер піднімався на другу позицію. Матч пропускали "червоно-чорні" Калініч та Чаханоглу. Спалетті залишив поза заявкою травмованого Брозовіча.

Інтер розпочав Дербі делла Мадонніна потужно, і на 13 хвилині Кандрева влучив у поперечину. На 28 хвилині Мауро Ікарді в дотик замкнув шикарний простріл Кандреви з правого флангу. У перерві Монтелла замінив Кессьє на нападника Кутроне.

На 49 хвилині вже гравець Мілана влучив у каркас – це Андре Сільва цілив у дальній кут. Не забив португалець, так відзначився іспанець Сусо. Інтер відповів дуже небезпечним пострілом Весіно та голом Ікарді. Капітан номінальних господарів ефектно замкнув простріл Перішича. Удар Бонавентури в підкаті на 81 хвилині змусив вдруге капітулювати Хандановіча. Наприкінці дербі Рікардо Родрігес порушив правила, а Ікарді з "позначки" оформив хет-трик!

Команда Спалетті набирає 22 бали. У лідера Наполі налічується 24. В 9 турі Мілан (10 місце) зіграє проти Дженоа. Інтер вирушить до Неаполя.