Ходжсон: Шведам потрібно віддати належне, і навіть українці перший тайм відіграли на рівних

16 червня 2012 Читать на русском

Головний тренер збірної Англії Рой Ходжсон відзначив гру команди Швеції в матчі другого туру групового раунду чемпіонату Європи-2012.

Нагадаємо, зустріч завершилася перемогою англійців з рахунком - 3:2.

"З моєї точки зору, сьогодні вийшла хороша гра. Мені дуже сподобалося, як ми діяли в першому таймі. Але треба віддати належне і шведам - вони відмінно проявили себе за рахунку 1:0 на нашу користь.

Перемога далася Англії дуже непросто, оскільки нам протистояв дуже сильний суперник. У нашій групі взагалі слабких команд немає. Навіть українці сьогодні перший тайм провели на рівних з французами. Якщо нам вдасться в підсумку вийти в чвертьфінал, я буду дуже радий ", - зазначив Ходжсон.