"Хетафе" мінімально здолав "Бетіс"

9 січня 2016 Читать на русском

В матчі 19 туру іспанської Прімери на "Колісеум Альфонсо Перес" місцевий "Хетафе" приймав севільський "Бетіс".

Гра завершилась із рахунком 1:0 на користь господарів. Відзначимо, що "сині" забили в другому таймі - на 57 хвилині відзначився Васкес.

Слід підкреслити, що зустрілися рівні команди, однак трішки більше удачі було все ж таки на боці "Хетафе". У складі "іспанського "Челсі" непогану нагоду мав Віктор Родрігес, який міг записати гол до свого рахунку ще в першій 45-хвилинці, а в "Бетісі" своєю чергою Піччіні, Песселья та Н'Діає не скористалися своїми моментами на всі 100 та не зуміли вирвати нічию.

Відтак, після такого результату "Хетафе" піднімається на 12-у сходинку, а "зелено-білі" залишаються 14-ми.