Хацкевич: Суркіс ніколи не вказував мені, кого потрібно ставити у склад

31 травня 2018 Читать на русском

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич розповів про співпрацю з президентом киян Ігорем Суркісом та єдину нічию у другому етапі УПЛ.

"У кожного тренера має бути зібрана валіза. З Ігорем Суркісом були важкі розмови. І був період, коли тиждень не спілкувалися. Потім поговорили без нервів. По-чоловічому можемо застосувати міцне слово. Але спілкуємося, як професіонали, які мають мету: зробити Динамо найкращим клубом країни.

Найважливіше, що Суркіс ніколи не вказував мені, кого ставити у склад.

Хацкевич: Як тільки у Шахтаря проблеми, на наші матчі призначають Абдулу, Дердо або Можаровського

Зіграли 1:1 із Маріуполем удома. Єдина нічия на другому етапі змагань. Решта – перемоги. Маріуполю забили в другому таймі, і це впливає на оцінку матчу. Мовляв, провалили перший тайм. Нічого подібного. І до перерви за рухом, володінням м'ячем, створенням голевих моментів були кращими. Мені ще дорікали, що я випустив Гонсалеса. А він на перших хвилинах підвернув гомілку. Дерлісу подякувати треба, що він не залишив поле", – цитує Хацкевича Gazeta.ua.