Хорватія зіграла внічию з Грецією та вийшла на ЧС-2018

12 листопада 2017 Читать на русском

Хорватія не перемогла Грецію у матчі-відповіді плей-офф до ЧС-2018 – 0:0. Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Розгромна перемога в Загребі фактично забезпечила хорватам участь на чемпіонаті світу. Тренер еллінів Скіббе в порівнянні з першим матчем в стартовому складі здійснив шість замін. Також до збірної повернувся раніше дискваліфікований Костас Манолас. Киянин Віда вийшов у старті гостей.

В першому таймі господарі незрозуміло як планували забивати, адже жодного разу так і не влучили в площину воріт. Найбільш небезпечний грецький момент трапився на 18 хвилині, коли Сократіс з лінії штрафної не влучив в кут. Хорвати атакували гостріше, але теж стріляли повз ціль. На 42 хвилині Перішич пробив з метрів 23 та влучив у хрестовину!

В другій половині зустрічі картина не змінилася: греки атакували непереконливо, а хорвати не надто хотіли бігти вперед. Тільки на 87 хвилині греки поцілили в площину. Команда Златко Даліча без проблем оформлює путівку на чемпіонат світу.