Гравці збірної Фінляндії оплесками зустріли Данію перед дограванням матчу Євро-2020

12 червня 2021 Читать на русском

Збірна Фінляндії підтримала суперника після моторошного епізоду із Крістіаном Еріксеном, через який зустріч була перервана.

Гравці збірної Данії повернулись на поле, аби дограти матч з Фінляндією, під оплески суперника, повідомляє офіційний твіттер УЄФА.

Фанати Данії та Фінляндії підтримали Еріксена спільним зарядом – емоційне відео

Втім, такий красивий вчинок не допоміг данцям здобути перемогу – Фінляндія примудрилась обіграти суперника (0:1) у своєму першому матчі на Євро в історії.

Нагадаємо, що лідер збірної Данії наприкінці першого тайму впав на газон без свідомості, після чого лікарі тривалий час робили масаж серця, а партнери своїми тілами закрили процес. Зрештою, Еріксена у кисневій масці винесли на ношах, а матч було призупинено.

Данія сенсаційно програла Фінляндії на Євро-2020 після драми Еріксена – диво дебютантів з одним ударом