Голи Тоні та Пацціні принесли "Вероні" перемогу в дербі

20 лютого 2016 Читать на русском

У матчі 26 туру чемпіонату Італії "К'єво" програло "Вероні" з рахунком 1:3 на стадіоні "Маркантоніо Берденгоді".

Влучні постріли Тоні, Пацціні та Іоніце допомогли "Вероні" переграти суперника. "К'єво" відповів голом Пелліс'є з пенальті.

Веронське дербі, як завжди, виявилося багате на події. Перший тайм запам'ятався голом Тоні, який вдало зіграв на добиванні після свого ж нереалізованого пенальті.

Після перерви ще один екс-гравець збірної Італії Пацціні відзначився результативним ударом. Трохи згодом "К'єво" забив у відповідь, але наприкінці матчу Іоніце закріпив успіх "Верони". До слова, обидві команди закінчували матч удесятьох.

Отже, "Верона" залишилась на останньому місці Серії А з 18 очками. "Осли" ж тримаються на 12-ій позиції.