Гол п'ятою, "водне поло", і 42 компенсовані хвилини – у Болівії зіграли один із найдивовижніших матчів в історії

15 березня 2023 Читать на русском

Ерлінг Холанд у середу забив 5 голів у матчі Ліги чемпіонів. Втім, у Південній Америці точно не це стало подією дня.

Чемпіонат Болівії, 6 тур

Пальмафлор – Блумінг – 3:2

Голи: Каньєте, 9 (пен), 90+38, Альварес, 82 (пен) – Родрігес, 86, Сіністерра, 90+24

Вилучення: ?, 90+31 (за межами поля) – Меначо, 90+21, Бесерра, 90+28

Якщо нескінченного футбольного матчу і не існує, то максимально близько до цього статусу підібралися у Болівії в поєдинку Пальмафлор – Блумінг. Там арбітр додав до другого тайму 42 (!) хвилини.

"Ти не хочеш зайти до мене зайнятися сексом?": як український форвард працював таксистом через відсутність грошей

Причиною цього стала неймовірна злива, а також кілька тривалих пауз, пов'язаних із використанням системи VAR. Рефері вирішив, що у підсумку це потягло на майже додатковий тайм.

Як наслідок, футболісти більше двох годин грали щось схоже на водне поло, адже газон не впорався з великою кількістю опадів. Цікаво, що впродовж компенсованого часу команди забили два голи (переможний – на 90+38), а гості отримали дві червоні. Цей поєдинок точно претендує на статус одного з найтриваліших в історії футболу.

3:2 – Пальмафлор піднявся на 3 місце турнірної таблиці. Блумінг залишився передостаннім.