Гол, пенальті, жовта картка, заміна за 40 хвилин – насичений дебют форварда Фрайбурга Саллаї

22 вересня 2018 Читать на русском

Матч 4-го туру чемпіонату Німеччини Вольфсбург – Фрайбург (1:3) надовго запам'ятається нападнику гостей Роланду Саллаї.

Угорський нападник Роланд Саллаї став першим гравцем в історії Бундесліги з 2004 року (подібної статистики до цього року – немає), який за першу половину матчу забив гол, заробив пенальті, отримав жовту і був замінений, повідомляє видання OptaFranz.

Хоффенхайм розділив очки з Борусією Д, Вердер переміг Аугсбург та піднявся у зону Ліги чемпіонів

У виїзному поєдинку проти Вольфсбурга Саллаї вже на 7-й хвилині забив гол, а на 21-й – заробив пенальті, який реалізував його партнер по команді Нільс Петерсен. Через 5 хвилин Роланд отримав жовту картку, а на 41-й хвилині був замінений через травму. Для угорця це був дебютний матч в Бундеслізі.

У підсумку команда угорця перемогла 3:1.