Гол для коханої. "Ман Сіті" - "Блекберн" - 3:0. ВІДЕО

25 лютого 2012 Читать на русском

Маріо Балотеллі повернувся!

Упродовж тривалої дискваліфікації Балотеллі зголоднів за футболом. Це стало зрозуміло одразу ж з перших хвилин. Тільки-но секундна стрілка розпочала другий оберт, як Маріо приклався з 12 метрів, але Пол Робінсон вийняв м'яч із нижнього кута своїх воріт. Скандаліст і бешкетник цього разу справляв враження зразкового парубка - фінтив, відгукувався на передачі партнерів і, врешті, таки забив. Коларов чудово прострелив з лівого флангу, а Маріо розстріляв беззахисні ворота - 1:0.

І ось тут стало зрозуміло, чому Балотеллі сьогодні такий чарівний - афроіталієць закохався! "Рафаелло, кохаю тебе!", - продемонстрував він усім напис на своїй майці. "Волоцюгам" було не до романтики. На старті другого тайму вони пропустили від Агуеро і змирилися з гіркою участю. Контрольний "постріл" провів Джеко, який вийшов на заміну. Годі злічити м'ячі Едіна з "лави запасних". Справжнісінький джокер!

"Ман Сіті" - "Блекберн" - 3:0 (1:0)

Голи: Балотеллі, 30, Агуеро, 53, Джеко, 81

Попередження: Г. Хенлі, 23, Орр, 53